درباره ی آزمون ماک

 آزمون های آزمایشی آیلتس

IELTS Mock Test

موسسه ایرسافام با استفاده از تجربیات و مهارت های کارکنان خود در حوزه آزمون آیلتس و با درک نیاز مخاطبین خود، آزمون های آزمایشی را برگزار می کند و هم اکنون موسسه مکتب خانه دانش افتخار اخذ نمایندگی برگزاری آزمون های آزمایشی جهت خدمت رسانی بیشتر به همشهریان را دارد.


آزمون آزمایشی ارزیابی
Assessment Mock Test

در این آزمون ها که برگزاری آن کاملا شبیه آزمون های اصلی و با امکانات مشابه آن است، متقاضی دو روز پس از آزمون کتبی، نتایج خود را در قالب کارنامه الکترونیکی دریافت می کند. کلیه مراحل آزمون و تصحیح به شکل استاندارد و با دقت کامل انجام شده و نتایج به متقاضیان ارائه می گردد.
این آزمون مناسب کسانی است که میخواهند به سرعت خود را در شرایط استاندارد آزمون قرار داده و وضعیت خود را پیش از آزمون اصلی مورد سنجش قرار دهند. سوالات این آزمون کاملا انحصاری بوده و این به شما کمک می کند که با سوالات جدید، استاندارد و غیر تکراری خود را به درستی ارزیابی کنید . در این آزمون شما تنها نتیجه 4 مهارت را دریافت می کنید.

آزمون آزمایشی تحلیلی
Analytical Mock Test

این آزمون ها نیز در شرایط کاملا مشابه با آزمون اصلی انجام شده و با دقت و به صورت کاملا استاندارد برنامه ریزی و اجرا
می گردد. کارنامه اولیه سه روز پس از آزمون کتبی به متقاضیان ارایه می گردد..
سه شنبه پس از آزمون، جلسه ای با حضور آزمون دهندگان و متخصص حوزه آیلتس موسسه ایرسافام برگزار می شود و آزمون انجام شده به طور کامل تحلیل و پردازش می شود و تمام نکات کلیدی آن توسط مدرس به متقاضیان ارایه می گردد. تحلیل سریع پس از آزمون، به شما کمک می کند درست در موقعی که تمرکز کافی بر روی آزمون و سوالات دارید، نسبت به رفع مشکلات آگاه شده و از بروز آنها در آزمون های اصلی اجتناب کنید.

زمان حضور درسالن آزمون : 8 صبح
زمان آزمون شفاهی : یک روز قبل از تاریخ آزمون کتبی
زمان برگزاری آزمون کتبی: 9صبح ( مدت زمان آزمون : 2 ساعت و 45 دقیقه )
جلسه مشاوره آزمون تحلیلی: عصر روز برگزاری آزمون کتبی


زمان اعلام نتایج اولیه آزمون : روز دوشنبه بعد از آزمون کتبی از طریق ایمیل یا پیام کوتاه
زمان اعلام نتایج تحلیلی آزمون: 10 روز کاری پس از آزمون کتبی از طریق ایمیل
محل برگزاری آزمون کتبی : موسسه مکتبخانه دانش یزد
محل برگزاری آزمون شفاهی: موسسه مکتبخانه دانش یزد
تلفن کسب اطلاعات بیشتر : 38273080-035
لطفا جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر و یا به صورت حضوری به موسسه مکتبخانه دانش به آدرس یزد، بلوار شهید قندی، میدان ریاضی، طبقه فوقانی ساختمان قادری نسب مراجعه بفرمایید.

mock.irsafam.com