سوالات متداول

1- دوره های IELTSچگونه برگزار می گردد؟

دوره آیلتس در سه سطح IELTS ، PRE  IELTS ، Fundamental IELTS تشکیل می گردد. که مدرس دوره های Fundamental IELTS جناب آقای افسوس، دوره های  PRE IELTS خانم دکتر حاجی مقصودی و دوره های IELTS جناب آقای جهان بین می باشند. متقضیان پس از شرکت در آزمون کتبی تعیین سطح، در هر یک از کلاس های ذکر شده شرکت می نمایند . 
همچنین امکان شرکت در کلاس های IELTS به صورت مهارتی نیز وجود دارد . 

2- تفاوت بین TOEFLو IELTS چیست؟

آزمون تافل و آیلتس جهت ارزیابی چهار مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و مکالمه زبان انگلیسی دانشجویان برگزار می‌گردد. در آزمون تافل، نمره هریک از مهارت ها بین صفر تا سی بوده و در مجموع نمره بین 0 تا 120 می‌باشد. آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود و نمره آن بین 0 تا 9 می باشد. این آزمون در واقع آزمون‌ بریتانیایی بوده و از این نظر در مقابل تافل که آزمون آمریکایی است، قرار می‌گیرد.

3-برای ثبت نام آزمون های تافل حتما باید از کارت بانکی بین المللی استفاده کرد؟

با مراجعه به سایت امیربهادر، ثبت نام داخلی انجام می شود (Amirbahador.com.www)

4- دوره های MSRT ,TOLIMO,MCHEچگونه برگزار می گردد؟

دوره آمادگی آزمون های MSRT ,TOLIMO,MCHE با تاکید بر آموزش گرامر، مهارت Reading و Listening ، حل تست و نمونه آزمون های گذشته به همراه برگزاری آزمون آزمایشی طی یک دوره چهارماهه در دو بخش Grammar با 20 جلسه آموزشی یک ساعت و نیم و بخش Reading & Listening با 10 جلسه آموزشی یک ساعت و نیم برگزار می گردد. مدرس این کلاس ها خانم دکتر مهدیه آرام با 15 سال سابقه تدریس و مولف کتاب free discussion  می باشد . 
هزینه کل دوره 680 هزارتومان بوده و امکان شرکت در هر یک از بخش ها به صورت تنها مقدور می باشد . 
این کلاس ها برای متقاضیان آزمون دکتری، دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد نیز مفید است .

5-آزمون هایMSRT,TOLIMO با TOEFL وIELTS چه تفاوتی دارند؟

MSRT و TOLIMO مدارک مورد نیاز برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در ایران می باشند و زیر نظر وزارت علوم هستند.
TOEFL و IELTS مدارک بین المللی هستند که جهت پذیرش دانشگاه های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد (مدرک TOEFL IELTS, در ایران هم مورد استفاده قرار می گیرد)

6- آیا دوره های زبان دکتری در مؤسسه برگزار می گردد؟

بله،دوره های زبان دکتری شامل دو دوره مقدماتی و پیشرفته می باشد که هر دوره 50 ساعت آموزشی و هزینه هر دوره 520000 تومان می باشد.
دانشجویان متقاضی زبان دکتری با شرکت در دوره گرامر آزمون های MSRT میتوانند مهارت لازم برای شرکت در آزمون دکتری را به دست آورند. 

7-آیا کارگاه های تخصصی مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه دکتری در داخل و خارج را برگزار می کنید؟و شرایط برگزاری آن چیست؟

کارگاه ها با شرایط زیر برگزار می گردد : 
رزومه نویسی،توصیه نامه ،بیان اهداف و پروپوزال:  چهار ساعته - درهر فصل 1 بار برگزار می گردد
مقاله نویسی 1 (چگونگی نگارش و ارسال مقالاته ISI)  : چهار ساعته - درهر فصل 1 بار برگزار می گردد
مقاله نویسی 2  (چگونگی پذیرش و تسریع فرآیند داوری مقالات ISI ) : چهارساعته - درهر فصل 1 بار برگزار می گردد (توضیحات بیشتر در قسمت آخرین اخبار آمده است)

8-آیا شما دوره های TTC هم برگزار می کنید؟

بله،با برگزاری آزمون جذب مدرس که دارای 2 مرحله کتبی و مصاحبه می باشد. افراد وارد دوره TTC می-شوند طول مدت این دوره 25 ساعت است و همه اساتید مؤسسه در آن تدریس می کنند.

9-دوره های مکالمه چگونه برگزار می گردد؟

این دوره در قالب 8 ترم از سطح Basic  تا Upper Intermediate در قالب 16 ماه برگزار می گردد و هر ترم شامل 16 جلسه یک ساعت و نیم می باشد. در این دوره کتاب Speak Now با تمرکز بر مهارت Speaking و Listening تدریس می شود. مدرسین این دوره در سطوح مختلف خانم مژگان ملک ثابت و خانم مجرب هستند.

10- دوره های ترمیک زبان انگلیسی به چه صورت برگزار می گردد؟

این دوره با کتاب های جامع American English File آموزش داده می شود. این کتاب ها در زمره به روزترین منابع آموزشی زبان انگلیسی می باشد که در رتبه بندی کتب موجود،رتبه اول را داراست و در شش سطح از مبتدی تا فوق پیشرفته در انتشارات دانشگاه آکسفورد چاپ شده است. این مجموعه کتاب آموزشی تمامی مهارت های زبانی را در دستور کار خود قرار داده و از این حیث کامل ترین مجموعه محسوب می شود. این دوره شامل 16 ترم بوده که هر ترم 3 ماه و 21 جلسه یک ساعت و نیم می باشد. 
مدرسین این دوره ها از بهترین و با تجربه ترین اساتید موسسه هستند .

11- دوره های Free Discussion چگونه برگزار می گردد؟

افرادی که در سطح Advance زبان انگلیسی هستید با شرکت در این دوره می توانید در یک محیط دوستانه مهارت Speaking خود را تقویت نموده و روان  سلیس صحبت کنید. بدین ترتیب در هر جلسه پیرامون یک موضوع خاص از پیش تعیین شده صحبت می شود. این دوره طی سه ماه به صورت 10 جلسه 3 ساعت (یک روز در هفته) برگزار می شود و مدرس آن آقای شهاب الدین حیدری با بیش از 15 سال سابقه تدریس و مولف کتاب زبان تخصصی مرمت و حفظ آثار می باشد.

12-دوره های آلمانی چگونه برگزار می گردد؟

دوره های آموزش زبان آلمانی در سه سطح به مدت نه ماه ارائه می شود:
  • سطح A1 به همراه آمادگی آزمون A1 طی سه ماه، به صورت 30 جلسه 2 ساعت
  • سطح A2 طی سه ماه به صورت 30 جلسه 2 ساعت 
  • و سطح B1 طی سه ماه به صورت 13 جلسه 3 ساعت برگزار می گردد.

همچنین در انتهای هر دوره امتحان پایان ترم مطابق با آزمون های سفارت می باشد. در صورتی که مایل به شرکت در آزمون بین المللی B1 برای گرفتن پذیرش در دانشگاه ها که مورد تایید سفارت است ، باشید می توانید در انتهای دوره با شرکت در آمادگی آزمون B1 طی 2 ماه به صورت 15 جلسه 2 ساعت و نیم برای این آزمون آماده شوید. 
مدرس این دوره ها سرکار خانم دکتر ندا میرحسینی ، Native آلمانی زبان، دارای مدرک C2 از گوته و دکتری داروسازی از دانشگاه برلین است . 

13 - دوره های فرانسه چگونه برگزار می گردد؟

دوره های آموزش زبان فرانسه در چهار سطح به مدت ده ماه ارائه شده و دانشجویان را جهت اخذ مدرک B1 برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های فرانسه که مورد تایید سفارت است ، آماده می سازد. هر ترم طی دو ماه و نیم و به صورت 20 جلسه 2 ساعته برگزار می گردد. همچنین در انتهای هر دوره امتحان پایان ترم مطابق با آزمون های سفارت می باشد. 
مدرس این دوره خانم قدسیه امینی، کارشناس ارشد ادبیات زبان فرانسه از دانشگاه اصفهان است .

14-دوره های زبان ترکی چگونه برگزار می گردد؟

دوره های آموزش زبان ترکی در سه سطح به مدت نه ماه ارائه و کتاب Hitit 1  تدریس می شود. هر ترم طی سه ماه و به صورت 13 جلسه 3 ساعته برگزار می گردد و مدرس دوره، آقای محمد جواد امینی ، استاد مدعو از اصفهان و مدرس نمونه موسسه جهاد دانشگاهی اصفهان می باشد .

15- دوره های زبان چینی چگونه برگزار می گردد؟

دوره های آموزشی زبان چینی در 6 ترم تا سطح C2 ارائه می شود. هر ترم شامل 12 جلسه 3 ساعته بوده که در مدت زمان 3 ماه برگزار می گردد. مدرس این دوره، خانم وجیهه کریمی، استاد مدعو از اصفهان و مدرس کتاب راه موفقیت و راه ابریشم و همچنین مترجم کتاب HSK است. 

16- دوره های ایتالیایی چگونه برگزار می گردد؟

دوره های ایتالیایی به صورت 6 ماهه تضمینی تا رسیدن به مقطع B1 برگزار می گردد .
شامل 3 ترم 2ماهه می باشد.

17- دوره های زبان کره ای به چه صورت برگزار می گردد ؟

دوره های آموزشی زبان کره ای در 3 ترم ارائه می گردد . هر ترم 32 ساعت آموزشی بوده که در قالب 16 جلسه دو ساعتی در مدت 2 ماه برگزار می گردد و با دو کتاب آموزشی شما را در گرامر، لغت و مکالمه به عالی ترین سطح می رساند .

18- ساعات کاری موسسه شما چگونه است؟

موسسه همه روزه به غیرازتعطیلات رسمی از ساعت 8 صبح الی 21 آماده ارائه خدمات می باشد

19-آیا کلاس هایی که عنوان شده به صورت خصوصی هم برگزار می شود؟

بله، کلیه دوره ها دارای کلاس خصوصی بوده که بنابر شرایط متقاضی متغیر می باشد.

20-آیا برنامه های ویژه هم موسسه برگزار می کند یا خیر؟

بله،تور گردشگری به زبان انگلیسی،گردشگری سلامت، تور طبیعت گردی به زبان انگلیسی،تور گردشگری ویژه نوجوانان،تور یک روزه تفریحی به زبان انگلیسی و کلیه زبان های خارجی،نجوم رصدی،دوره فن بیان،مجری گری،سخن وری و...